Tam Kapsamlı Checkup

Eylül 27, 20190Check-Up

Tam Kapsamlı Checkup

Eylül 27, 2019 0
Tam-Kapsamlı-Checkup.jpg

Tam Kapsamlı Checkup

Check up, herhangi bir sağlık sorunu olmayan kişilere her yıl düzenli olarak yapılması gereken sağlık taramasıdır. Düzenli olarak check up yaptıran kişilerde olası hastalıklar önceden öngörülebilir ve erken teşhis-tedavi imkanı sağlanabilir.

Sağlık merkezlerinde yapılabilen check up, sağlık merkezlerinde farklı programlarda hastalara check up seçenekleri sunulur. Bu check up programlarından birisi de tam kapsamlı check up programıdır.

Check Up’ta Nelere Bakılır Kadın

Genel olarak incelendiğinde check up programları ufak farklılıklar olsa da benzerlik göstermektedir. Ancak kadın ve erkeklere yapılan check up paketlerinde yer alan testler arasında farklılıklar vardır.

Kadınlara yapılan check up taramasında; pelvik ultrasonu, meme ultrasonu, PA akciğer grafisi, EKG, tam idrar tahlili, boyun bölgesi ultrasonu, tam kan sayımı (Hemogram), tüm batın ultrasonu, ÜRE (Böbrek tetkikleri), total kolestrol ve trigliserid, Romatizma, Sedimantasyon, hepatit B gizli sarılık, açlık kan şekeri, karaciğer tetkiki ve sistematik konsültasyon testleri yapılır.

Tam Kapsamlı Check Up Neleri Kapsar?

Adından da anlaşıldığı gibi tam kapsamlı check up, tüm sağlık testlerini kapsayan ve tüm organların testlerinin yapıldığı check up türüdür.

Tam kapsamlı check up ile; kanser taraması, hepatit B, kolestrol, böbrek taraması, akciğer taraması, kalp grafisi, kan şekeri, tam kan sayımı, tüm batın ultrasonu, romatizma, trigliserid gibi tüm sağlık testleri hastalara yapılır.

Tam Kapsamlı Check Up Fiyatları

Tam kapsamlı check up fiyatları her sağlık merkezinde farklılık göstermektedir. Tam kapsamlı check up hizmetleri sunan özel sağlık merkezlerine dair check up fiyatları değişkenlik göstermektedir.

Her özel sağlık merkezinin hastalarına sunduğu check up programları arasında farklılıklar olabilir. Dolayısıyla da sağlık merkezinin cehck up programları arasındaki farklılıklardan dolayı fiyatlar arasında da farklılıklar görülmektedir.

Herhangi bir özel sağlık merkezine dair tam kapsamlı check up hizmetleri fiyatlarını öğrenebilmek için söz konusu özel sağlık merkezi ile direk iletişime geçmek en doğru fiyat bilgisini sunacaktır.

Tam kapsamlı check up fiyatları konusunda firmamız ile irtibata geçtiğiniz takdirde en uygun fiyatları firmamız vasıtası ile alabilirsiniz.


Yorum Bırakın

E-posta adresin yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirBizi sosyal ağlarda ziyaret edin:


Bizi sosyal ağlarda ziyaret edin:www.checkupsepeti.com yer alan sağlık bilgileri;profesyonel tıbbi değerlendirme,tanı,tedavi yerine geçmez.danışman hekimlerin yazı ve değerlendirmeleri hastalara,hastalıklarını daha iyi belirlendirmeleri için bir değerlendirme amacı sunar. Checkupsepeti.com da yer alan içerikler veya internet sürümünde yer alan bilgilere göre kullanıcı tarafından alınan karar veya önerilerden ortaya çıkacak herhangi bir olaydan veya herhangi bir raslantısal,dolaylı özel veya bağlantılı hasardan hiçbir kullanıcıya karşı sorunlu değildir.

www.checkupsepeti.com adresinde yer alan sağlık bilgilerini okuduğunuzda, bu feragatname de belirtilen kullanım koşullarını kabul etmiş olursunuz.Yardıma ihtiyacınız varsa hemen bizi arayın, derhal cevap vereceğiz ve size hemen yardım sağlayacağız.

Copyright by NET AJANS GROUP BUSINESS 2019. All rights reserved.

Open chat
1
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
×