Kanser Taraması

Eylül 28, 20190Check-Up

Kanser Taraması

Eylül 28, 2019 0
Kanser-Taraması-1200x800.jpg

Kanser Taraması

Kanser, vücut içindeki organ ya da doku içindeki hücrelerin düzensiz bir şekilde bölünerek kötü urlara dönüşmesiyle ortaya çıkan ciddi bir hastalıktır. Tıp alanında 100’ü aşkın hastalık grubunu oluşturan kanser, vücudun herhangi bir yerinde istemsizce çoğalarak yayılabilir ve organların işleyişini olumsuz şekilde etkileyebilir.

Kanser taraması, kanser hastalığına karşı önceden alınan koruyucu ve önleyici tedavi yöntemidir. Sağlıklı insanların düzenli olarak kanser taraması yaptırması şayet vücutta kanser oluşumu varsa erken teşhise ve dolayısıyla da erken tedavi ile kanseri yok etmeye ortam hazırlar.

Kanser Taraması Hangi Bölümde Yapılır?

Kanser Taraması

Kanser tarama testi, erken teşhis imkanı sunduğundan dolayı hayat kurtaran önemli bir sağlık önlemidir. Kanser taraması birçok özel sağlık kuruluşlarında ve özel sağlık merkezlerinde yapılır. Kanser taramasını yapan bölüm ise özel sağlık kuruluşlarının ve merkezlerinin Ketem bölümleridir.

Ketem, “Erken teşhis hayat kurtarır.” Sloganını hastalara empoze ederek kanser taramasının ne denli önemli olduğunu da vurgulamaktadır. Sizler de kanser taraması yaptırmak ve kansere karşı önceden tedbir almak istiyorsanız firmamız aracılığıyla en güvenilir özel sağlık merkezlerinden en uygun fiyat tekliflerini alabilirsiniz.

Erkeklerde Kanser Taraması

Erkeklerde yapılan kanser taraması ile kadınlarda yapılan kanser taraması arasında farklılıklar vardır. Kanser taramasında kadın ve erkeklerde ayrı ayrı sık görülen hastalıklara yönelik kanser tarama testleri yapılır.

Erkeklerde kanser taraması yapılırken Nöroloji, Dermotoloji, Üroloji, Kulak Burun Boğaz, tüm batın ultrasonografi, MR, tam idrar analizleri, Lökosit testleri, protein testleri, böbrek testleri, akciğer ve karaciğer testleri erkek hastalara yapılmaktadır.

Kanser Taraması Yaptırmak İstiyorum

Kanser taraması belirli bir yaştan sonra her sağlıklı insanın düzenli olarak yaptırması gereken bir taramadır. Firmamız, tüm check up hizmetlerinde olduğu gibi kanser taraması hizmetlerinde de sizlere güvenli ve sınırsız hizmet sunuyor.

Kanser taraması testlerinizi güvenli ve kesin sonuçlar alarak yaptırmak istiyorsanız firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Firmamız sayesinde kanser taraması konusunda en güvenilir ve başarılı sağlık merkezlerine ulaşarak gönül rahatlığıyla kanser taraması yaptırabilirsiniz. Firmamız, özel sağlık merkezlerinden kanser taramasına yönelik en uygun fiyatları ve en güvenli hizmetleri almanız için aracılık etmektedir.


Yorum Bırakın

E-posta adresin yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirBizi sosyal ağlarda ziyaret edin:


Bizi sosyal ağlarda ziyaret edin:www.checkupsepeti.com yer alan sağlık bilgileri;profesyonel tıbbi değerlendirme,tanı,tedavi yerine geçmez.danışman hekimlerin yazı ve değerlendirmeleri hastalara,hastalıklarını daha iyi belirlendirmeleri için bir değerlendirme amacı sunar. Checkupsepeti.com da yer alan içerikler veya internet sürümünde yer alan bilgilere göre kullanıcı tarafından alınan karar veya önerilerden ortaya çıkacak herhangi bir olaydan veya herhangi bir raslantısal,dolaylı özel veya bağlantılı hasardan hiçbir kullanıcıya karşı sorunlu değildir.

www.checkupsepeti.com adresinde yer alan sağlık bilgilerini okuduğunuzda, bu feragatname de belirtilen kullanım koşullarını kabul etmiş olursunuz.Yardıma ihtiyacınız varsa hemen bizi arayın, derhal cevap vereceğiz ve size hemen yardım sağlayacağız.

Copyright by NET AJANS GROUP BUSINESS 2019. All rights reserved.

Open chat
1
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
×