IK

İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları olarak amacımız; Sağlık tarama faaliyetlerini misyon vizyon ve temel ilkelerimiz çerçevesinde çalışanlarımız ile hedef ve stratejiler doğrultusunda saygı, güven, ve işbirliği üzerine yapılandırmak ve devamlılığını sağlamaktır.
Sağlıklı yarınlar için

İşe Alım Süreci ve İşleyişi

İşe alımlarda ilk görüşme İnsan Kaynakları Departman tarafından gerçekleşmektedir. İnsan Kaynakları tarafından; başvuran adayın Check-Up Sepeti vizyon, misyon ve temel ilkelerine uyum değerlendirmesi yapılır.

Tüm başvurular gizlilik esasına sadık kalınarak değerlendirilir. İş başvurusu için formu eksiksiz doldurup bize gönderiniz.


BİZİ ARAYIN

0850 533 1 444


GENEL MÜDÜRLÜK

İsmetpaşa, Eski Edirne Asf. No:659, 34270 S. Gazi/İstanbul


GENEL İŞ BAŞVURUSU

Genel iş başvurusunda bulunmak için [email protected] adresine CV gönderebilirsiniz,.


Telefon Numaranız


Bizi sosyal ağlarda ziyaret edin:


Bizi sosyal ağlarda ziyaret edin:www.checkupsepeti.com yer alan sağlık bilgileri;profesyonel tıbbi değerlendirme,tanı,tedavi yerine geçmez.danışman hekimlerin yazı ve değerlendirmeleri hastalara,hastalıklarını daha iyi belirlendirmeleri için bir değerlendirme amacı sunar. Checkupsepeti.com da yer alan içerikler veya internet sürümünde yer alan bilgilere göre kullanıcı tarafından alınan karar veya önerilerden ortaya çıkacak herhangi bir olaydan veya herhangi bir raslantısal,dolaylı özel veya bağlantılı hasardan hiçbir kullanıcıya karşı sorunlu değildir.

www.checkupsepeti.com adresinde yer alan sağlık bilgilerini okuduğunuzda, bu feragatname de belirtilen kullanım koşullarını kabul etmiş olursunuz.Yardıma ihtiyacınız varsa hemen bizi arayın, derhal cevap vereceğiz ve size hemen yardım sağlayacağız.

Copyright by NET AJANS GROUP BUSINESS 2019. All rights reserved.

Open chat
1
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
×