Genişletilmiş Check Up

Eylül 4, 20200Check-Up

Genişletilmiş Check Up

Eylül 4, 2020 0
tulsi-vs-milk-4.jpg

Sağlıklı yaşamak her bireyin en özgür haklarından biridir ve ufak bir rahatsızlık hem bedenen hem de ruhsal olarak düşüşe neden olabilir. Vücudunuzda kırgınlık, halsizlik, iştahsızlık gibi durumlardan rahatsızsanız genişletilmiş check up taraması yaptırabilirsiniz. Sürekli devam eden bir rahatsızlığınız var ise de bu taramayı yaptırabilirsiniz. Bütün sorunlarınızın baştan sona kadar yapıldığı taramalarda sağlık problemlerinizi çözebilirsiniz. Horlama, mide ağrısı, adet düzensizliği, göğüs ağrısı, ellerde uyuşma gibi problemlerle karşı karşıya kaldığınız durumlarda kendinize tarama yaptırmak için vakit ayırabilirsiniz. En önemli durumlardan olan sağlığınız için aksatmamanız gereklidir. Aksi takdirde hastalıklarınız daha fazla ilerleyip, tedavi edilemez duruma gelebilir.

Genişletilmiş Check Up Testi Neleri Kapsar

Sağlığınızın kalitesi için yaptıracağınız genişletilmiş check up testi ilk olarak genel muayene ile başlar. Başvurduğunuz doktorun sizlere verdiği tahlilleri ve talimatları yerine getirmeniz gereklidir. Kalp ekosu, akciğer filmi, tam kan tahlili, idrar tahlili, bütün batının ultrasonografisi, kolesterol, şeker tahlili, böbrek testleri, guatr testleri, hepatit, aids, sarılık testleri, romatizma testlerini kapsar. Oldukça geniş olan bu testlerin tamamını yaptırmak biraz vaktinizi alabilir. Fakat yaşamınızın sağlıklı olarak devam etmesini istiyorsanız bu taramaları yaptırmanız gereklidir. Ortaya çıkan problemleri hekiminizin verdiği tedaviler ile atlatabilirsiniz. İlerlemiş olan hastalıklarınızda operasyonlar geçirme olasılığınız olabilir. Ya da  bilmediğiniz bir hastalığınızın meydana çıkmasını sağlayabilir, tedavinizi olabilirsiniz.

Genişletilmiş Check Up Kimlere Yapılır?

Yaptıracağınız genişletilmiş check up testi doğru zamanda yaptırmak birçok ölümcül hastalığın önüne geçmenize yardımcı olacaktır. Doğru zamanda yaptırmayıp ihmal ederseniz ciddi sağlık sorunları ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Şikayetiniz olmasa bile her yıl bu taramalardan geçmeniz sizin faydanıza olacaktır. Anne adaylarına, çocuklara, kanser hastalarına, şeker hastalarına check up yapılır. Yalnızca hasta bireylere değil, isteyen sağlıklı bireyler de bu taramadan geçebilir. Herhangi bir zararı olmayan bu taramalar ile bütün sorunlarınızı öğrenebilirsiniz. Bütün vücudunuzun taranarak yapıldığı bu testler ile yaşamınızın geri kalanını daha kaliteli geçirebilirsiniz. Profesyonel sağlık ekipleri tarafından yapılan check up tarama testleri gelişmiş tıbbın modern cihazları ile çalışılarak yapılır


Yorum Bırakın

E-posta adresin yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirBizi sosyal ağlarda ziyaret edin:


Bizi sosyal ağlarda ziyaret edin:www.checkupsepeti.com yer alan sağlık bilgileri;profesyonel tıbbi değerlendirme,tanı,tedavi yerine geçmez.danışman hekimlerin yazı ve değerlendirmeleri hastalara,hastalıklarını daha iyi belirlendirmeleri için bir değerlendirme amacı sunar. Checkupsepeti.com da yer alan içerikler veya internet sürümünde yer alan bilgilere göre kullanıcı tarafından alınan karar veya önerilerden ortaya çıkacak herhangi bir olaydan veya herhangi bir raslantısal,dolaylı özel veya bağlantılı hasardan hiçbir kullanıcıya karşı sorunlu değildir.

www.checkupsepeti.com adresinde yer alan sağlık bilgilerini okuduğunuzda, bu feragatname de belirtilen kullanım koşullarını kabul etmiş olursunuz.Yardıma ihtiyacınız varsa hemen bizi arayın, derhal cevap vereceğiz ve size hemen yardım sağlayacağız.

Copyright by NET AJANS GROUP BUSINESS 2019. All rights reserved.

Open chat
1
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
×