Checkup Sepeti Kimdir

Ekim 2, 20190Check-Up

Checkup Sepeti Kimdir

Ekim 2, 2019 0
Checkup-Sepeti-Kimdir-1200x800.jpg

Checkup Sepeti Kimdir

Checkup sepeti, sizin sağlığınıza en az sizin kadar önem veren köklü ve kurumsal bir check up hizmeti sunan firmadır. Birçok hastane ve sağlık merkezi ile anlaşma sağlayarak siz değerli müşterilerimize check up hizmetleri sunan checkup sepeti, 15 yıldır uzman kadrosu ile size Türkiye’nin her ilinde aynı kalitede ve özende hizmet vermektedir.

Check up sağlık hizmetleri almak isteyen her birey checkup sepeti ile iletişime geçerek güvenli adreslerde detaylı check up hizmeti alabilmektedir. Ayrıca checkup sepeti vasıtası ile hastanelerden aldığınız check up fiyatları, bizzat kendi aldığınız fiyatlara göre daha ekonomiktir.

Check Up Aşamaları Nelerdir? 

Checkup sepeti, müşterilerine check up hizmetlerini belirli bir aşama çerçevesinde sunar. Firmamıza geldiğinizde profesyonel bir karşılama sonrasında doktor kontrolü ile yaş, cinsiyet, kalıtsal hastalıklarınız ve diğer fizyolojik özellikleriniz tespit edilir. Ardındın sizin için en uygun ve gerekli olan check up testlerine karar verilir.

Yapılacak testlerin tespitinden sonra önce kan tahlilleri ardından ultrasonografi görüntülenmeleri yapılır. Testlerin sonuçlarının çıkması ile tüm test sonuçları alanında uzman olan doktorlar tarafından detaylı bir şekilde analiz edilir. Bu sonuçlarda herhangi bir olumsuz durum var ise bir sonraki adım için sizlere bilgiler verir.

Checkup Sepeti Anlaşmalı Kurumlar

Checkup sepeti, siz değerli müşterilerine anlaşmalı oldukları sağlık merkezleri ve hastaneler kanalı ile tüm Türkiye genelinde hizmet vermektedir. Türkiye genelinde birçok kurum ile checkup sepeti anlaşmalıdır ve bu anlaşmalar doğrultusunda checkup sepeti müşterileri bu anlaşmalı kurumlardan daha uygun fiyat teklifleri almaktadır.

Checkup sepeti ile anlaşma yapmak ve anlaşmalı kurumlar listesinde yer alarak müşterilerimize hizmet vermek isteyen kuruluşlar ise checkup sepetine iletişim bilgileri vasıtası ile ulaşabilirler.

Checkup Sepeti İletişim     

Checkup sepeti firmamıza ulaşabileceğiniz birçok iletişim kanalı bulunuyor. Tüm sorularınız, sorunlarınız, bilgi ya da hizmet talepleriniz için firmamıza 0850 533 1 444 numaralı hattan ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için [email protected] adresinden bize yazabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz ve sağlık ekiplerimiz en kısa sürede sizlere dönüş sağlayacaktır.

 


Yorum Bırakın

E-posta adresin yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirBizi sosyal ağlarda ziyaret edin:


Bizi sosyal ağlarda ziyaret edin:www.checkupsepeti.com yer alan sağlık bilgileri;profesyonel tıbbi değerlendirme,tanı,tedavi yerine geçmez.danışman hekimlerin yazı ve değerlendirmeleri hastalara,hastalıklarını daha iyi belirlendirmeleri için bir değerlendirme amacı sunar. Checkupsepeti.com da yer alan içerikler veya internet sürümünde yer alan bilgilere göre kullanıcı tarafından alınan karar veya önerilerden ortaya çıkacak herhangi bir olaydan veya herhangi bir raslantısal,dolaylı özel veya bağlantılı hasardan hiçbir kullanıcıya karşı sorunlu değildir.

www.checkupsepeti.com adresinde yer alan sağlık bilgilerini okuduğunuzda, bu feragatname de belirtilen kullanım koşullarını kabul etmiş olursunuz.Yardıma ihtiyacınız varsa hemen bizi arayın, derhal cevap vereceğiz ve size hemen yardım sağlayacağız.

Copyright by NET AJANS GROUP BUSINESS 2019. All rights reserved.

Open chat
1
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
×