Checkup Sepeti İyi mi

Ekim 3, 20190Check-Up

Checkup Sepeti İyi mi

Ekim 3, 2019 0
Checkup-Sepeti-İyi-mi-1200x800.jpg

Checkup Sepeti İyi mi

15 yılı aşkın bir süredir hizmet sektöründe sağlık hizmetleri sunan checkup sepeti, uzman kadrosu ve sağlık ekibi ile %100 müşteri memnuniyetini ve müşterilerinin sağlığını gözetmektedir.

Uzun yıllardır yüzlerce müşterisine hizmet veren checkup sepeti firmasından aldığınız hizmetleri firma ile iletişime geçerek ya da checkup sepeti iyi mi değil mi tüm hizmet tecrübelerinizi diğer müşteriler ile paylaşmak için yorum yapabilir, görüş ve düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

Checkup sepet, insan sağlığı odaklı olan bir firmadır dolayısıyla da Türkiye’nin dört bir yanında ve istediğiniz her ilde size check up sağlık hizmeti imkanı sunarak anlaşmalı kuruluş ve hastanelerden sizin için ekonomik fiyatlar ve güvenilir check up hizmetleri almaktadır.

Checek Up Ne Zaman Yaptırılır?

Portrait of female doctor explaining diagnosis to her patient.

Check up, dönemsel sağlık taramasıdır. Dolayısıyla da uzmanların tavsiyelerine göre dönem dönem düzenli olarak yaptırılması gereken bir sağlık taramasıdır. Bu doğrultuda birçok birey check up taramalarının ne zaman, ne kadar sıklıkla yaptırılması gerektiği konusunda tam bilgiye sahip değildir.

Check up testlerinin ne olduğu ve ne kadar sıklıkla yapılacağı gibi hususlar kişiden kişiye göre değişmektedir. Bireylerin yaşı, cinsiyeti, sağlık geçmişi ve kalıtsal özellikleri check up testleri ve süreleri üzerinde doğrudan etkili olur. Ancak genel olarak sağlık uzmanları genç ya da yaşlı tüm bireylerin her yıl düzenli olarak mutlaka check up yaptırması gerektiğini önemle vurgulamaktadır.

Check Up Öncesinde Nelere Dikkat Edilmeli?

Check up testleri kan tahlilleri ve doktor tarafından gerekli görülür ise radyoloji görüntüleme tetkikleri ile yapılmaktadır. Bu noktada check up yaptıracak olan bireylerin öncesinde mutlaka bilmesi gereken bazı hususlar vardır. Bu hususlar sayesinde check up testlerinin sonuçları da daha kesin ve doğru çıkacaktır.

Check up testlerine mutlaka aç gelinmelidir ve kan tahlilleri tamamen aç olarak verilmelidir. Eğer sigara ya da alkol kullanıyor iseniz check up yaptırmadan 12 saat öncesinde sigara kullanımını, 72 saat öncesinden de alkol kullanımını mutlaka bırakmanız gerekmektedir. Aksi takdirde check up test sonuçları size doğru sonuçları vermemekle birlikte sağlığınızda yanıltıcı bilgilere de neden olabilir.


Yorum Bırakın

E-posta adresin yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirBizi sosyal ağlarda ziyaret edin:


Bizi sosyal ağlarda ziyaret edin:www.checkupsepeti.com yer alan sağlık bilgileri;profesyonel tıbbi değerlendirme,tanı,tedavi yerine geçmez.danışman hekimlerin yazı ve değerlendirmeleri hastalara,hastalıklarını daha iyi belirlendirmeleri için bir değerlendirme amacı sunar. Checkupsepeti.com da yer alan içerikler veya internet sürümünde yer alan bilgilere göre kullanıcı tarafından alınan karar veya önerilerden ortaya çıkacak herhangi bir olaydan veya herhangi bir raslantısal,dolaylı özel veya bağlantılı hasardan hiçbir kullanıcıya karşı sorunlu değildir.

www.checkupsepeti.com adresinde yer alan sağlık bilgilerini okuduğunuzda, bu feragatname de belirtilen kullanım koşullarını kabul etmiş olursunuz.Yardıma ihtiyacınız varsa hemen bizi arayın, derhal cevap vereceğiz ve size hemen yardım sağlayacağız.

Copyright by NET AJANS GROUP BUSINESS 2019. All rights reserved.

Open chat
1
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
×