PCR & Antikor Testi

PCR & Antikor Testi

Title:

Description:

PCR & Antikor Testi


PCR Testi

PCR & Antikor Testleri
Neleri İçeriyor?

COVİD-19 PCR
PCR (Polymerase Chain Reaction), DNA içerisinde yer alan, dizisi bilinen iki segment arasındaki özgün bir bölgeyi enzimatik olarak çoğaltmak için uygulanan tepkimelere verilen ortak bir isim olarak tanımlanmaktadır. PCR bir tanı testi olarak bilinmektedir ve koronavirüste de virüse ait RNA’yı göstermektedir. Yani PCR test koronavirüs sürecinde, vücuttaki virüsün kimliğini göstermek için burundan sürüntü yoluyla yapılan bir testtir.

Antikor
Antikorlar, bağışıklık sisteminin vücudun kendisine tehditleri tanıyarak, ortadan kaldırmasına yardımcı olan protein yapısında immünglobülinlerdir. Bağışıklık sistemimiz Covid -19( SARS-CoV-2) virüsüne karşı korunmak için de, belirli antikorlar oluşturmaktadır.


PCR & Antikor Testi

PCR ve Antikor testleri birlikte uygulandığında vücuttaki

çoğu hastalığı tespit eder. COVID-19’da dahil vücutta ortaya

çıkan hastalıkların tespit edilmesinde etkin rol oynar.Yorum Bırakın

E-posta adresin yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirBizi sosyal ağlarda ziyaret edin:


Bizi sosyal ağlarda ziyaret edin:www.checkupsepeti.com yer alan sağlık bilgileri;profesyonel tıbbi değerlendirme,tanı,tedavi yerine geçmez.danışman hekimlerin yazı ve değerlendirmeleri hastalara,hastalıklarını daha iyi belirlendirmeleri için bir değerlendirme amacı sunar. Checkupsepeti.com da yer alan içerikler veya internet sürümünde yer alan bilgilere göre kullanıcı tarafından alınan karar veya önerilerden ortaya çıkacak herhangi bir olaydan veya herhangi bir raslantısal,dolaylı özel veya bağlantılı hasardan hiçbir kullanıcıya karşı sorunlu değildir.

www.checkupsepeti.com adresinde yer alan sağlık bilgilerini okuduğunuzda, bu feragatname de belirtilen kullanım koşullarını kabul etmiş olursunuz.Yardıma ihtiyacınız varsa hemen bizi arayın, derhal cevap vereceğiz ve size hemen yardım sağlayacağız.

Copyright by NET AJANS GROUP BUSINESS 2019. All rights reserved.

Open chat
1
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
×