Check Up İçin Doğru Zaman

Temmuz 21, 20200Check-Up

Check Up İçin Doğru Zaman

Temmuz 21, 2020 0
checkup.jpg

Check up işleminin doğru zamanda yapılması ile ölümcül hastalıkların tedavisi mümkün olabilir. Son yıllarda kanser ve bulaşıcı hastalıklar büyük ölüm oranına sahiptir. Herhangi bir şikayetiniz olmadan yaptıracağınız detaylı sağlık taramaları ile genetiğinizde bulunan kalıtsal hastalıkları önceden tespit edebilirsiniz. Ölümcül hastalıklar tüm vücut hücrelerini ele geçirdikten ve organların çalışmasını bozmaya başladıktan sonra belirti verirler. Belirtiler ortaya çıktıktan sonra tedaviye başlanması ölümle sonuçlanabilir. Bu nedenle erken müdahale etmek önemlidir. Uzman doktorlar sağlığın sürdürülmesi için Check up uygulamalarının hayat tarzı haline getirilmesini savunuyor. Profesyonel bir sağlık ekibi ile yürütülen bu taramalar ile hastalıklara karşı her zaman bir adım önce olabilirsiniz.

Check Up Uygulaması Hangi Bölümleri Kapsar?

Check up uygulamasında, tansiyon takibi, solunum hızı, ateş ve genel vücut sağlığı gibi rutin tetkiklere bakılır. Bunun yanında Kardiyoloji, Dermatoloji, Üreloji ve Jinekoloji uzmanları tarafından da değerlendirme yapılır. Rutin kan tetkikleri her zaman iç hastalıkları uzmanı tarafından incelenir. Herhangi bir problem görülürse diğer uzmanlara sevk edilir.

Görüntüleme tetkikleri için Radyoloji uzmanından destek istenir. Nöroloji uzmanı Emar ve Tomografi sonuçlarını görmek isteyebilir. Sağlık taraması içerisinde beş uzman sizi değerlendirir. Bu uzmanların bölümlerine kişinin durumuna göre iç hastalıkları uzmanı karar verir. Alanında uzman hekimler ve sağlık çalışanları tarafından hizmet almanız hayat standartlarınızı yükseltir.

Check Up İle Teşhisi Konan Hastalıklar

Check Up uygulaması genellikle belirti vermeyen hastalıkların teşhisi için uygulanır. Tarama sonrasında karşımıza çıkan hastalıklar, Diyabet, Varikosel, Kolesterol, Lösemi, Multipskleroz, Meme Kanseri, Prostat Kanseri, Testis Kanseri, Endometriozis ve Hipertansiyon gibi hastalıklardır. Bu hastalıklar son döneme gelmeden kolay kolay belirti göstermez. Son evreye geldiğinde ise ya ölümle sonuçlanır ya da yaşam kalitesini ciddi oranda düşürür. Özellikle varlığından haberiniz olmayan kalıtsal hastalıklarınız ve doğumsal anomaliler bu taramalar sonucunda ortaya çıkartılabilir. Bu hastalıkların tedavisi uzun süren ve ciddi komplikasyonlar ile geçirilen bir sürece sahiptir. Yüksek maddi ayıp yaşamamak ve sağlığınızı korumak için erken teşhis ettirmeniz ve tedaviye başlamanız önemlidir.


Yorum Bırakın

E-posta adresin yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirBizi sosyal ağlarda ziyaret edin:


Bizi sosyal ağlarda ziyaret edin:www.checkupsepeti.com yer alan sağlık bilgileri;profesyonel tıbbi değerlendirme,tanı,tedavi yerine geçmez.danışman hekimlerin yazı ve değerlendirmeleri hastalara,hastalıklarını daha iyi belirlendirmeleri için bir değerlendirme amacı sunar. Checkupsepeti.com da yer alan içerikler veya internet sürümünde yer alan bilgilere göre kullanıcı tarafından alınan karar veya önerilerden ortaya çıkacak herhangi bir olaydan veya herhangi bir raslantısal,dolaylı özel veya bağlantılı hasardan hiçbir kullanıcıya karşı sorunlu değildir.

www.checkupsepeti.com adresinde yer alan sağlık bilgilerini okuduğunuzda, bu feragatname de belirtilen kullanım koşullarını kabul etmiş olursunuz.Yardıma ihtiyacınız varsa hemen bizi arayın, derhal cevap vereceğiz ve size hemen yardım sağlayacağız.

Copyright by NET AJANS GROUP BUSINESS 2019. All rights reserved.

Open chat
1
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
×